Kalender sobib perfektselt kellelegi kinkimiseks – vanaemal oleks kindlasti hea meel kauni kalendri üle. Teine hea idee on fotoraamat, kuhu on võimalik lisaks fotodele samuti vahvad mälestused lisada.   Vali omale vastavas suuruses kalender kas seinale või lauale. Leiad kindlasti enda jaoks sobiva!

Kas Sa juba oled kuulnud, et fototapeet on jälle populaarne? Miks mitte kleepida läbi aegade kõige armsam pilt seinale, et seda iga hetk jumaldada? Seinakleebised on väga loomulik lahendus ühte tooni seinale. Muuhulgas on müügis kleebised ka autodele ja teist sorti masinatele, mida saad täitsa ise välja mõelda.

Kvaliteetne magistritöö köitmine on kõige viimane, kuid eriti tähtis samm töö protsessis. Pole vaja riskida valmis tööga ning teosta köitmine usaldusväärse teenuspakkuja juures. Kas Teil kontoris hakkavad visiitkaardid otsa saama? Kiire ja mugav visiitkaartide trükkimine meie juures! Kui aga Sul veel puudub isiklik visiitkaart siis täna on hea võimalus selle tellimiseks!

Fotolõuend – uudne trend!

Fotolõuend on riidest materjal, mille peale on prinditud pilt. Lõuendile saab printida ükskõik millise foto. Fotolõuend jätab mulje nagu see oleks ehtne maal.

Millal sa viimati trükkisid pilte ja panid neid albumisse? Arvutist võivad pildid kaduda ühe hetkega, kuid fotoalbum jääb. Praegu on {selleks selle täiendamiseks} parim hetk, kuna fototrükk 10×15 piltidele on soodsam kui kunagi varem.  Piltide trükk interneti vahendusel on kõige mugavam ja kiirem viis seda teha. Fotode trükkimine ei ole veel kunagi olnud nii lihtne, saad seda teha mugavalt enda arvutist. Lisa soovitud pildid trükkimiseks meie kodulehel ning loetud tööpäevade jooksul saad oma tellimuse kätte!

Tänapäeval on trükkimine riietele muutunud igapäevaseks trendiks. Kõige enam eelistatud on trükk t-särgile. Miks mitte kinkida isale vahva särk laste piltidega? Tahad oma ürituse korraldustiimile midagi ühtset, siis trükk riietele on mugav valik. Meie juuures on kõik võimalik!

Igasugune trükkimine riietetele, fotokalendrid, tassidele, lõuenditele ja palju muud! Külasta meie lehte juba täna ja telli endale mõnus meene või lase oma mälestused paberile trükkida!

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *