Kalender sobib perfektselt ka kingina – vanaemal oleks kindlalt rõõmus meel sellise kalendri üle. Veel üks hea lahendus on fotoraamat, kuhu on võimalik lisaks fotodele samuti oma mälestused kirjutada.  Veebikauplus valikus on nii seina- kui ka lauakalendrid, kalendrid eridisainiga. Leiad kindlalt omale õige!

Kas Sina juba tead, et fototapeet on taas popp? Miks mitte kleepida oma kõige armsam pilt seinale, et seda iga hetk jumaldada? Seinakleebised on väga ideaalne lahendus värvitud seintele. Loo ise endale kleebised meie kodulehel!

Korralik magistritöö köitmine on viimne, kuid väga oluline samm töö valmimisprotsessis. Soodsa hinnaga arvestustöö köitmine meie juures! Kas Teil kontoris hakkavad visiitkaardid otsa saama? Ülikiire ja mugav visiitkaartide trükkimine meie e-kaupluses!

Disaini äge visiitkaart – meie töötajad on abik Sulle vajadusel oma nõuannetega- https://www.picturehappy.ee/et/canvas/

Fotolõuend – uudne trend!

Fotolõuend on kangas, mille peale on prinditud pilt. Foto saab välja valida ise ning selle seina panna. Fotolõuend jätab mulje nagu oleks tegemist ehtsa maaliga.

Millal sa viimati trükkisid pilte ja panid neid albumisse? Arvutist võivad pildid kaduda ühe hetkega, kuid fotoalbum jääb. Praegu on {selleks selle täiendamiseks} parim hetk, kuna fototrükk 10×15 piltidele on soodsam kui kunagi varem.  Vaata ka teisi pakkumisi meie lehel, sest ka teistes mõõtudes piltide trükk on hea hinnaga. Et fotode trükkimine sujuks paremini, vali kõik pildid, mida soovid trükkida juba eelnevalt eraldi kausa. Lisa soovitud pildid trükkimiseks meie kodulehel ning loetud tööpäevade jooksul saad oma tellimuse kätte!

Aina enam populaarsust on kogunud fotode trükkimine riietele. Kõige enam eelistatud on trükk t-särgile. Miks mitte kinkida isale vahva särk laste piltidega? Tahad oma ürituse korraldustiimile midagi ühtset, siis trükk riietele on mugav valik. Meie juuures on kõik võimalik!

Igasugune trükkimine riietetele, tassidele, lõuenditele ja palju muud! Külasta meie lehte juba täna ja telli endale mõnus meene või lase oma mälestused paberile trükkida!

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *