Kalender sobib suurepäraselt ka kingituseks – vanaemal oleks kahtlemata rõõm sellise kalendri üle. Veel üks hea mõte on fotoraamat, kuhu on võimalik lisaks fotodele mõned vahvad laused kirjutada.  Internetipoe valikus on nii laua- kui ka seinakalendrid, kalendrid erisuuruses. Tootevalik on lai, aga paljud kalendrid ja fotoraamatud on sel nädalal kampaaniahinnaga!

Müügihitt on sellel aastal fototapeet!  Sul on võimalik printida fototapeediks foto pereliikmetest, oma loomast või päikeseloojangust. Seinakleebised on täiesti loomulik täiendus värvitud seintele. Kujunda ise enda jaoks kleebised meie kodulehel!

Kui oled õpinguid lõpetamas, siis on köitmine kindlasti Sul teemas. Ära riski valmis lõputööga ning teosta köitmine parima teenuspakkuja juures. Ka visiitkaardid ning visiitkaartide trükkimine on praegu kampaaniahinnaga. Kui aga Sul veel puudub enda visiitkaart siis nüüd on kõige parem võimalus selle loomiseks!

Fotolõuend – uus trend!

Fotolõuend on ideaalne viis, kuidas seinale iseloomu lisada. Lõuendile saab printida ükskõik millise foto. Soeta fotolõuend enda lemmiku pildiga ning riputa see seinale.

Kas mäletad, kui mõnus on vana fotoalbum kätte võtta ja vanu pilte vaadata. Loo uus fotoalbum, et kümne aasta pärast oleks kõiks Su vahvad pildid ühes kohas. Praegu on {selleks selle täiendamiseks} parim hetk, kuna fototrükk 10×15 piltidele on soodsam kui kunagi varem.  Piltide trükk interneti vahendusel on kõige mugavam ja kiirem viis seda teha. Et fotode trükkimine sujuks paremini, vali kõik pildid, mida soovid trükkida juba eelnevalt eraldi kausa. Lisa soovitud pildid trükkimiseks meie kodulehel ning loetud tööpäevade jooksul saad oma tellimuse kätte!

Aina enam populaarsust on kogunud fotode trükkimine riietele. Kõige enam eelistatud on trükk t-särgile. Miks mitte kinkida isale vahva särk laste piltidega? Trükk riietele sobib ka meeskondadele, kes tahavad ühtset logo näiteks trenniriietele. Anna meile oma soovidest teada!

Fotorükk, kingikviitrid, fotolõuendid, köitmine on vaid väike osa meie teenustest. Tutvu kõikide võimalustega meie kodulehel.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *