Kalender sobib suurepäraselt samuti kinkimiseks – emal oleks kahtlemata rõõmus meel sellise kalendri üle. Ka fotoraamat on tore meene – saad iga pildi kõrvale kirjutada mõni lause, et mälestus ehedam oleks.   Vali enda jaoks sobivas mõõdus kalender koju. Tootevalik on suur, aga enamus kalendrid ja fotoraamatud on sel hooajal soodsamad!

Kas Sina juba tead, et fototapeet on taas popp? Miks mitte kleepida läbi aegade lemmik pilt seina peale, et seda päevast päeva vaadata? Kui aga arvad, et see pole Sulle, siis nt seinakleebised muudaksid toa huvitavamaks.  Loo ise enda jaoks kleebised meie veebilehel!

Korralik lõputöö köitmine on viimne, kuid eriti oluline samm töö protsessis. Soodsa hinna eest arvestustöö köitmine meie juures! Ka visiitkaardid ning visiitkaartide trükkimine on praegu kampaaniahinnaga. Kui aga Sul veel puudub enda visiitkaart siis täna on parim hetk selle muretsemiseks- https://www.picturehappy.ee/.

Fotolõuend – uus trend!

Fotolõuend on kangas, mille peale on prinditud foto. Lõuendile saab printida ükskõik millise foto. Telli fotolõuend enda lemmiku pildiga ning riputa see seinale.

Kas mäletad, kui mõnus on vana fotoalbum kätte võtta ja vanu pilte vaadata. Loo uus fotoalbum, et kümne aasta pärast oleks kõiks Su vahvad pildid ühes kohas. Meie juures on fototrükk parima hinnaga aastaringselt. Piltide trükk interneti vahendusel on kõige mugavam ja kiirem viis seda teha. Fotode trükkimine ei ole veel kunagi olnud nii lihtne, saad seda teha mugavalt enda arvutist. Kui Sul ei õnnestu pildid üles laadida, võta ühendus meie kliendioega.

Aina enam populaarsust on kogunud fotode trükkimine riietele. Trükk t-särgile on kõige populaarsem, kuna seda kasutavad paljud võistkonnad.  T-särkide trükkimine ei võta kaua aega ja Sa saad ise valida särgi suuruse ja värvi. Trükk riietele sobib ka meeskondadele, kes tahavad ühtset logo näiteks trenniriietele. Meie juuures on kõik võimalik!

Igasugune trükkimine riietetele, tassidele, lõuenditele ja palju muud! Tutvu kõikide võimalustega meie kodulehel.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *