Videopokker on üks populaarseimaid online kasiino mänge. Eesti online kasiinodest leiad hea videopokkeri mängude valiku näiteks PAF online kasiinos.

Nagu populaarsete mängudega ikka, on aga ka videopokkeri kohta liikvel mitmeid müüte ja väärarusaamu, mida paljud mängijad usuvad ja tõe pähe edasi levitavad. Selles artiklis anname ülevaate mõnedest levinumatest müütidest.

„Mängija pettekujutelmaga“ seotud müüdid

See on mängijate seas üks levinumaid uskumusi, sõltumata sellest, kas mängitakse slotimängu või videopokkerit. Paljud mängijad usuvad nimelt, et kui mõnes mängus pole tükk aega suurt võitu tulnud, tähendab see seda, et kohe-kohe peab üks suurem tabamus tulema. See aga ei vasta tõele – kõik kasiinomängude tulemused on eelmiste mänguvoorude tulemustest sõltumatud ja mitte kellelgi pole võimalik ennustada, millal mingit mängu mängides „õnn pöörduda“ võib.

Maksimumpanusega seotud müüdid

Paljud mängijad usuvad, et võiduvõimaluse suurendamiseks tuleks igas voorus teha maksimumpanus. Maksimumpanuse suuruseks on videopokkeris enamasti 5 münti – enamik videopokkeri mänge lubab valida panuse suuruseks 1-5 münti.

See müüt on üldjuhul kahtlemata alusetu. Kõrgem panus ei suurenda tõenäosust saada paremaid kaardikombinatsioone. Siinkohal tasub aga meeles pidada, et paljudes online kasiinodes kehtib reegel, et maksimumpanusega kuninglikku mastirida tabades teenid suure boonuse. Kuigi kuninglik mastirida esineb väga harva, saad tänu sellele reeglile maja eelist pikas perspektiivis oluliselt vähendada.

https://kasiino.com/bingo-boonused-ja-juhised/

Seetõttu on teatud juhtudel siiski maksimumpanuse tegemine õigustatud. Kui aga mängid videopokkeri varianti, kus väljamakseprotsent on suhteliselt tagasihoidlik, peaksid maksimumpanuse tegemisest hoiduma. Selle asemel proovi oma mänguraha säilitada. Kui Sul on 100 eurot ja soovid õnne proovida 1€ panustega mängus, ära panusta korraga üle ühe mündi. Nii saad mängida vähemalt 100 mängukätt.

Jagatavate kaartide mõjutamisvõimaluse müüdid

Paljud mängijad on veendunud, et kui vajutad jagamisnuppu kindlal kellaajal („õigel hetkel“), on võiduvõimalus suurem. Mõned koguni jälgivad pingsalt kella, et täpselt välja arvutatud hetkel nupule vajutada. Mõned mängijad jälgivad aga online kasiino videoefektide muutusi või reklaamide vaheldumist ja arvutavad oma „õige hetke“ selle põhjal. Kuigi on kindlasti suur hulk mängijaid, kes mõistavad, et niisugune tegevus on täiesti ebaratsionaalne, on selle tehnika rakendajate ümberveenmine reeglina võimatu. Et Sina nende ebaratsionaalsete mängijate hulka ei satuks, jäta aga meelde, et videopokkeri mäng ei tea Sinu kella sekundiseieri liikumisest ega ka kasiinosaidi reklaamide rütmist mitte midagi.

Efektidega seotud müüdid

Viimasena toome välja ilmselt kõige naeruväärsema, kuid siiski üllatavalt laia levikuga müüdi –  nimelt usuvad paljud mängijad siiralt, et mida rohkem eriefekte videopokkeri mängule lisatud on, seda suurem on seal võidutõenäosus. Tegelikkus on see, et erinevate videopokkeri mängude võidutõenäosus on küll erinev, kuid see ei sõltu kuidagi mängus kasutatavate efektide arvust.

 

Kui soovid täpsemat ülevaadet sellest, millistes Eesti online kasiinodes videopokkerit mängida saad, tutvu online kasiinode ülevaadetega saidil kasiino.com.

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *