Kindlasti pole tavaline kodanik arutlenud, kui palju on variante nüüdisajal fotode trükkimiseks. Meie juures on võimalik tellida fotoalbum, fototapeet, fotoraamat, fotolõuend, kalender, trükk t-särgile, seinakleebised ja loomulikult traditsiooniline fotode trükkimine endale sobivas suuruses.
PANE MÄLESTUSED ÜHTE KOHTA – FOTOALBUM, FOTORAAMAT VÕI KALENDER
See suvi on olnud väga kuum ning loodetavasti täis seiklusi. Siis on vist ka õnnestunud teha vahvaid pilte! Kasuta võimalust, sest fotode trükkimine meie juures on kõige kiirem! Kui aga soovid kõik fotopildid kaante vahele panna, siis on mugav tellida kohe fotoalbum või fotoraamat. Nii on vahva mõnel vaiksemal õhtul meelde tuletada, kui tore suvi oli. Fotoalbum ja fotoraamat on samuti lahe kink näiteks vanematele. Kui aga tahaksid, et lisaks fotodele oleks lisatud ka kasulikku infot, siis meie juures on võimalik luua ka kalender. Ja loomulikult on kalendrid kinkimiseks sobilikud- https://www.picturehappy.ee.

KODU HUBASEMAKS – FOTOTAPEET JA FOTOLÕUEND
Kui Sinu jaoks on oluliseks jäänud mõni mälestus, mida tahad imetleda vahepidamata, siis osta seinale fototapeet. Näiteks, võid fototapeedile panna pildi endale tähtsast kohast – kodukant või lihtsalt kaunis looduskaunis koht, või ka foto enda armsamatest – kas siis lemmikloomast või oma pereliikmest. Kui aga Sa ei soovi tervele seinale pilti trükkida, siis teine võimalus tellida ka fotolõuend. Fotolõuend on maitsekalt trükitud foto lõuendile, mis näeb välja nagu maal. Fotolõuend on kaunis disanielement seina peale.

T-SÄRKIDE TRÜKKIMINE
T-särkide trükk ning ka üldisemalt trükk riietele on viimasel ajal muutunud aina levinumaks. Kui varem oli trükk riietele aktuaalne vaid spordimeeskondade seas, siis praegu on võimalus teha seda kõigil kes sooviksid, et miski seljas neid ühendaks. Telli ainulaadsed t-särgid enda seltskonnale – nii leiate kiirelt kogu seltskonna rahvarohkel üritusel üles.

FOTOTRÜKK JA MUUD TEENUSED – KÕIK ÜHEST KOHAST
Meie firmast on samuti võimalik tellida ka erinevaid teisi tooteid, mida edukal ettevõtjal vaja võiks minna. Näiteks võime trükkida Sinu enda kujundatud visiitkaardid. Visiitkaartide trükkimine meie ettevõttes on palju lihtsam kui see alguses tundub – võta meiega ühendust ja me saame juhendada sind. Seinakleebised on valikus erimõõtudes ja ka erinevast materjalist. Kleebised on suurepärased, kui plaanid oma tegemisi promoda mõnel ekspol või lihtsalt kleebid kleebised oma transpordivahendile – kasvõi traktorile! Pealegi on üks teenustest, mida meie juures teha saab – köitmine! Köitmine on kvaliteetne ja odav kõigile neile, kes tahavad oma lõputööd viimaseni lihvida.
Külasta meie veebikeskkonda juba täna ja avasta palju põnevat!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *