Kas Sina oled mõelnud, mida kõike on võimalik teha fotode abil?  Fotoalbum, fototapeet, fotoraamat, fotolõuend, kalender, trükk t-särgile, seinakleebised, fotode trükkimine – ja lisaks veel palju võimalusi!

IDEED ARMSAKS KINGITUSEKS – FOTOALBUM, FOTORAAMAT VÕI KALENDER

Kas selle aasta suvehooajal on olnud mõnevõrra rohkem seiklusi? Siis on tõenäoliselt ka kogunenud vahvaid pilte! Kasuta võimalust, sest fotode trükkimine meie juures on kõige kiirem! Lisaks pakume võimalust mugavalt e-keskkonnas koostada ka tore fotoalbum või fotoraamat oma seiklustest. Nii saad hiljem vaadata, kui soe suvi see oli. Nii fotoraamat kui ka fotoalbum on ikka tore kingitus oma lähedastele. Teine võimalus on kokku panna kalender – saad ise otsustada millised pildid, mis kuusse lisad ja lisaks märgistada ka kõikide vajalike inimeste sünnipäevad.  Kalendrid on lisaks vahva kingitus igale sünnipäevalapsele, eriti vanaemale- https://www.picturehappy.ee/en/arikliendile/tassidele-trukkimine/.

PÕNEV INTERJÖÖR  – FOTOTAPEET JA FOTOLÕUEND

Fototapeet ei lähe iial moest, kui kleebid seinale kauni ning enda jaoks olulise foto. Näiteks, on võimalik fototapeedile printida vaate endale tähtsast kohast – kodu või lihtsalt lummav looduskaunis koht, või ka fotopildi oma armsatest – kas siis loomast või oma pereliikmest. Pisem, kuid samuti efektne asendusvariant fototapeedile on fotolõuend. Fotolõuend on hästi trükitud foto lõuendile, mis näeb välja nagu maal. Fotolõuend on kaunis element ruumi seinale.

T-SÄRKIDE TRÜKKIMINE

Populaarsust on viimastel aastatel kogunud t-särkide trükk. Lisaks spordimeeskondadele, on trükk riietele muutunud käepäraseks ka sõpruskondade ja firmade seas.  Miks mitte disainida ainulaadsed särgid või pusad endale ja sõpradele ja minna koos üritusele?

FOTOTRÜKK JA MUUD TEENUSED – KÕIK ÜHEST KOHAST

Meie ettevõttest on samuti võimalik osta ka palju teisi tooteid, mida toimival ettevõtjal vaja võiks minna.  Valikus on lisaks ka visiitkaardid, seinakleebised ning ka köitmine. Visiitkaartide trükkimine on  tegelikult päris kiire protsess, kui disain ja info, mis peab visiitkaardi peal olema on välja mõeldud. Seinakleebised on valikus erisuuruses ja ka erisugustest materjalidest.  Kleebised saab kleepida ükskõik mis pinnale kuid väga tähtis on see enne välja mõelda, millisel konkreetselt tahaksid neid kasutada ja soetada need samuti siis õigest materjalist. Pealegi on üks teenustest, mida me pakume – köitmine! Köitmine on kvaliteetne ja mugav nendele, kes soovivad oma lõputööd viimaseni lihvida.

Külasta meie veebikeskkonda juba täna ja avasta palju põnevat!

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *