Kas Sa oled mõelnud, mida võiks teha piltidega?  Fotoalbum, fototapeet, fotoraamat, fotolõuend, kalender, trükk t-särgile, seinakleebised, fotode trükkimine – ning veel palju muud!

IDEED ARMSAKS KINGITUSEKS – FOTOALBUM, FOTORAAMAT VÕI KALENDER

See suvi on olnud väga soe ning arvatavasti seiklusi täis. Siis on tõenäoliselt ka õnnestunud teha vahvaid pilte! Fotode trükkimine meie esinduses on soodsam kui kunagi varem.  Lisaks pakume võimalust eriti mugavalt veebikeskkonnas koostada ka lõbus fotoalbum või fotoraamat oma piltidega. Nii on vahva mõnel vaiksemal õhtul vaadata, kui tore suvi on ikka olnud. Nii fotoraamat kui ka fotoalbum on päris tore kingitus enda lähedasele. Veel üks võimalus on kokku panna kalender – saad ise välja valida mis pildid, millisesse kuusse lisad ja lisaks märkida ka kõikide lähedaste tähtpäevad.  Ja muidugi on kalendrid kontoriseinale vajalikud- https://www.picturehappy.ee.

PÕNEV INTERJÖÖR  – FOTOTAPEET JA FOTOLÕUEND

Fototapeet on alati moes, kui kleebid seinale maitseka ning enda jaoks toreda foto. Fototapeedile võid trükkida kõike mida soovid – loodukaunitest kohtadest, pilti iseendast või lähedastest, koduloomadest või mõnest ägedast multikakangelasest – sest kui foto meeldib Sulle väga, ei tüdine sa sellest nii ruttu! Pisem, kuid ikkagi hea asendusvariant fototapeedile on fotolõuend. Fotolõuend on hästi trükitud foto lõuendile, mis näeb välja nagu maal. Fotolõuend on stiilne kaunistus seina peale.

T-SÄRKIDE TRÜKKIMINE

T-särkide trükk ning ka trükk riietele on viimasel ajal muutunud aina kuulsamakas interjööri elemendiks.  Kui enne oli trükk riietele aktuaalne ainult spordimeeskondade seas, siis nüüd on võimalus teha seda kõigil kes tahavad, et riietus neid samastaks. Miks mitte disainida ägedad särgid või pusad endale ja sõpradele ja minna koos üritusele?

FOTOTRÜKK JA MUUD TEENUSED – KÕIK ÜHEST KOHAST

Fototrükk pole ainus teenus, mida me pakume. Näiteks saame trükkida Sinu oma väljamõeldud visiitkaardid. Visiitkaartide trükkimine on  tegelikult päris kiire protsess, kui kujundus ja info, mis peale läheb on välja mõeldud. Seinakleebised on valikus erisuuruses ning erisugustest materjalidest. Kleebised on suurepärased, kui plaanid oma tegemisi promoda mõnel ekspol või lihtsalt kleebid kleebised töötaja transpordivahendile – kasvõi mootorrattale! Lisaks on üks teenustest, mida meie juures teha saab – köitmine! Köitmine on ülikiire ja mugav kõigile neile, kes tahavad oma arvestustööd viimaseni lihvida.

Külasta meie veebikeskkonda juba täna ja avasta palju põnevat!

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *