Kas Sa oled kunagi mõtisklenud, mida saaks teha piltidega?  Fotoalbum, fototapeet, fotoraamat, fotolõuend, kalender, trükk t-särgile, seinakleebised, fotode trükkimine – ja see pole kaugeltki veel kõik!

IDEED ARMSAKS KINGITUSEKS – FOTOALBUM, FOTORAAMAT VÕI KALENDER

Kas sellel suvekuudel on olnud mõnevõrra rohkem seiklusi? Siis on vist ka saadud hulganisti vahvaid pilte! Ära jäta võimalust kasutamata, sest fotode trükkimine meie e-poes on kõige kiirem! Lisaks pakume võimalust eriti mugavalt veebikeskkonnas teha ka tore fotoalbum või fotoraamat oma fotodega. Seda raamatut on mõne aja pärast ikka väga vahva lugeda! Fotoalbum ja fotoraamat on ka suurepärane kingitus näiteks vanematele. Teine võimalus on luua kalender – saad ise otsustada millised fotod, millisesse kuusse lisad ja samamoodi äramärkida ka kõikide vajalike inimeste sünnipäevad.  Ja kindlasti on kalendrid kontoriseinale vajalikud- https://www.picturehappy.ee/et/calendars2/.

KODU HUBASEMAKS  – FOTOTAPEET JA FOTOLÕUEND

Fototapeet ei lähe iial moest, kui jäädvustad seina peale ilusa ning enda jaoks olulise foto. Fototapeedile võid trükkida ükskõik mida – kauneid kohti looduses, enda või lähedaste pilti, lemmikloomadest või mõnest ägedast filmikangelasest – sest kui foto meeldib Sulle väga, ei tüdine sa sellest nii kiiresti! Kui aga Sa ei soovi kogu seinale pilti trükkida, siis on võimalik muretseda endale ka fotolõuend. Fotolõuend tähendab seda, et foto trükitakse kangale, mis jätab mulje nagu oleks tegemist maaliga.  Fotolõuend lisab rohkelt stiili ruumile.

T-SÄRKIDE TRÜKKIMINE

T-särkide trükk ning ka trükk riietele on viimastel aastatel muutunud aina kuulsamakas interjööri elemendiks.  Kui varasemalt oli trükk riietele levinud ainult võistkondade seas, siis nüüd on võimalus teha seda kõigil kes tahavad, et miski seljas neid ühendaks. Soeta ainulaadsed t-särgid enda sõpradele – nii leiate kergelt kõik suurel üritusel üles.

FOTOTRÜKK JA MUUD TEENUSED – KÕIK ÜHEST KOHAST

Fototrükk pole ainus teenus, mida me pakume. Valikus on lisaks ka visiitkaardid, seinakleebised ja samuti köitmine. Visiitkaartide trükkimine on  tegelikult päris kiire protsess, kui kujundus ja info, mis peale läheb on välja mõeldud. Lisaks saab osta ka seinakleebised, millele on prinditud on kas ettevõtte logo või muu info. Kleebised on käepärased, kui tahad oma tegemisi promoda mõnel suuremal üritusel või lihtsalt kleebid kleebised oma transpordivahendile – kasvõi traktorile! Pealegi on üks teenustest, mida meilt on võimalik tellida – köitmine! Köitmine on ülikiire ja mugav nendele, kes soovivad oma tööd viimaseni lihvida.

Külasta meie veebikeskkonda juba täna ja avasta palju põnevat!

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *