Säti ennast valmis – sündmusterohke aeg on jälle algamas! Meie hokipood kutsub kõiki huvilisi uudistama. Oleme hokivarustuse turgu Eestis juhtinud juba pikalt. Töötame selle nimel, et meie poe tootevalikus oleks kogu aeg ainult kvaliteetseim ja tänapäevaseim varustus. Jäähokihooaja algamise puhul on poes ka eripakkumisi – saa osa neist!

 

TURVALINE VARUSTUS

 

Meie koostööpartneriteks on vaid professionaalsed brändid, mis tagavad kauba garantiid. Veebipoe toodete seas on uisud, kepid, kaitsmed ning lisatarvikud – kõik, mida jää peal vajada võiksid. Edasi lugedes saate paremini aimu, milline hoki varustus on meie e-kaupluses olemas.

https://hockeypoint.ee/

HOKIKEPID

 

Erisuurusega hokikepid – kõikidele vanusegruppidele hoki kepid ja nende aksessuaarid. Saad valida hokikepi erinevate omaduste järgi – nt kaubamärk või värv. Hokikeppide hind võib erineda sõltuvalt hokikepi firmas, suurusest ja muudest omadustest.

Osta endale sobiv juba täna!

 

UISUD

 

Meie veebikaupluse kaubavalikus on nii hokiuisud kui ka uisud iluuisutamise jaoks.Nii hoki kui ka iluuisutamise uisud on päris suures valikus ja erisuguste detailidega.   Jäähoki uisud on kategooria all. Otsingu abil saad mängida uiskude varustatavusega ning soetada just see kõige sobilikum. Uisud on nii iluuisutamise kui ka jäähoki alal tähtsaim osa varustusest ja seega on põhiline, et uisud oleks mugavad ja vastupidavad.  E-poes leiad samuti igasugused lisatarvikud, mida uiskudega kasutada.

 

RIIETUS

 

Eriti vahvad riided talviseks ja suviseks ajaks. Suvise valiku alla kuuluvad lisaks nokamütsid.  Valikusse olema lisanud kõik lahedamad firmad, sellepärast mütsid on eriti stiilsed. Leia endale sobilikke omadustega stiilne müts!

 

Teine kuum riietusese on hokisärgid. Kaubavalik on väga lai, aga kõik hokikaubad on ainult kõige parematelt partneritelt. Avasta heakvaliteedilised ja hingavad spordisärgid trenni jaoks või vahva joonistuse või moeka logoga hokisärk, mida kanda trennivälisel ajal.

 

TULE ŠOPPAMA!

 

Kuna jäähoki on füüsiliselt väga proovile panev spordiala, siis on põhiline, et hokivarustus oleks eriti püsiv.  Oleme hoki pood, mis annab kõikidele oma toodetele garantii. Võimaluse pakume nõustamist ka sobiva kauba leidmisel.  Mõistame, et erikaupade puhul – hoki uisud või hokikepid – detaile on arvukalt ning ei saagi kõigega kursis olla.  Peale seda on meil alati valikus ka kõige populaarsemad asjad.

Mis oleks veel parem kui uus varustus uuel hooajal?

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *