On kõige õigem aeg valmistuda tulevaseks hoki hooajaks. Astu läbi, et teada saada, millise kaubaga rõõmustab Sind hokipood seekord. Oleme hokikaupade turgu Eestis juhtinud juba pikki aastaid. Näeme vaeva selle nimel, et meie kaupluse valikus oleks pidevalt ainult parim ja kaasaegsem valik. Kaupluses on tõesti suur valik erisuguseid tooteid – tule ning vaata juba täna!

https://hockeypoint.ee/ee_ee/tarvikud

 

HEA KVALITEEDIGA VARUSTUS

 

Tootevalikus on üsnagi mitmekülgne valik hokivarustust ainult professionaalsetelt firmadelt. Meie toodete seas on uisud, kepid, kaitsmed ning aksessuaarid – kõik, mis vähegi hoki mänguga seostub. Panime kirja, mida meie hoki varustus endas hõlmab.

 

HOKIKEPID

 

E-poes on hokikepid nii lastele kui ka täiskasvanutele. Saad valida hokikepi erinevate omaduste järgi – nt kaubamärk või värv. Hokikeppide hind sõltub suures osas sellest, mis omadusi sa neis otsid.

Soeta endale hokikepp juba täna!

 

UISUD

 

Hokiuisud, iluuisutamise uisud, lasteuisud – laias valikus kaubamärgid ja ka suurused.  Jäähoki uisud asuvad kategooria all. Otsingufiltri abil on võimalik varieerida uiskude omadustega ning soetada just see kõige sobivam. Uisud on nii iluuisutamise kui ka jäähoki alal oluliseim osa varustusest ja seetõttu on tähtis, et need oleks mugavad ja vastupidavad.  E-poes leiad samuti kõiksugused lisatarvikud, mida uiskude kasutamisel vaja oleks.

 

RIIETUS

 

Riietuse kategooria all leidub nii suvine kui ka talvine riietus. Nokamütsid on olnud väga kütkestavad meie sportlaste hulgas. Mütsid on pesapalli tüüpi. Leia enda jaoks parimate omadustega stiilne müts!

 

Teine kuum kaup on hokisärgid. Kaubavalik on samuti lai, kuid kõik hokitooted on ainult parimatelt koostööpartneritelt. Avasta kvaliteetsed ning hingavad särgid trenni jaoks või vahva joonistuse või moodsa logoga hokisärk, mida kanda trennivälisel ajal.

 

TULE ŠOPPAMA!

 

Oleme hokivarustuse edasimüümisega tegelenud üle kahekümne aasta, saame aru kui suure kaaluga on hokivarustuse vastupidavus. Kui tahad osta kaupasid garantiiga – vali meie hoki pood. Vajadusel nõustame ka kõige õigema kauba leidmisel.  Hoki uisud ja hoki kepid on kui lähemalt uurida väga palju detailsemad kui alguses tundub. Pluss püüame valikusse lisada ka kõige populaarsemad asjad.

Uus hooaeg – uus varustus!

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *