On õige hetk valmistuda algavaks hoki hooajaks. Meie hokipood kutsub kõiki huvilisi uudistama. Oleme hokikaupade turgu Eestis juhtinud juba pikki aastaid.

Teeme tööd selle nimel, et meie poe kaubavalikus oleks alati ainult kõige parem ja tänapäevaseim valik. Jäähokihooaja algamise puhul on meil ka häid pakkumisi – ehk leiad ka endale midagi sobivat!

https://hockeypoint.ee/ee_ee/kaitsed

HEA KVALITEEDIGA VARUSTUS

 

Kaubavalikus on väga mitmekülgne valik varustust vaid tuntud firmadelt. Meie varustuse seas on uisud, kepid, kaitsmed ja tarvikud – kõik, mis vähegi hoki mänguga seostub. Koostasime nimekirja sellest, mida meie hoki varustus täpsemalt tähendab.

 

HOKIKEPID

 

E-poes on hokikepid nii lastele kui ka täiskasvanutele. Otsingufiltri abiga saad valida vajalikke omadusi ning vaata, mida me pakume. Hokikeppide hind on tugevalt korrelatsioonist soovitud kepi omadustega.

Sisene meie e-poodi ja ehk saad endale uue ja ägeda hokikepi!

 

UISUD

 

Hokiuisud, iluuisutamise uisud, lasteuisud – laias valikus kaubamärgid ja ka suurused. Jäähoki uisud on mõeldud mõlemale soole. Iluuiskude puhule on tootevalikusse lisatud uisud ainult naissugupoolele. Uisud on nii iluuisutamise kui ka jäähoki alal oluliseim osa varustusest ja sellepärast on põhiline, et uisud oleks mugavad ja vastupidavad.  Internetipoest leiad samuti igasugused lisatarvikud, mida spordialal vaja võiks minna.

 

RIIETUS

 

Eriti moodsad riided talviseks ja suviseks ajaks. Suvise tootevaliku all on samuti nokamütsid.  Tootevalikusse olema juurde pannud kõik kõvemad tegijad, seetõttu mütsid on vägagi kenad. Soeta endale sobilikke omadustega vägev nokamüts!

 

Teine kuum riietusese on hokisärgid. Kaubavalik on samuti lai, kuid kõik varustus on vaid kõige parematelt kaubamärkidelt. Avasta kvaliteetsed ja niiskuskaitsega särgid trennides käimiseks või vägeva joonistuse või moodsa logoga hokisärk, mida selga panna vabal ajal.

 

TULE POODLEMA!

 

Olles turul nii pikalt, saame aru kui tähtis on hokivarustuse kvaliteet. Oleme hoki pood, mis annab kõikidele oma toodetele garantii. Võimaluse saame nõustada ka parima varustuse leidmisel.  Hoki uisud ja hoki kepid on kui lähemalt uurida väga palju detailsemad kui esmapilgul tunduda võib. Peale seda leiate meie juurest ka kõige populaarsemad kaubad.

Premeeri ennast algava hooaja puhul uue varustusega?

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *