Kellele poleks sümpaatsed tuttavad, kes on suutnud oma igapäevatarbimise muuta võimalikult jätkusuutlikuks? Omapärased leiud kasutatud rõivaste kauplustest ja olemasolevate riideesemete muutmine on nende riietusstiili muutnud tõepoolest unikaalseks. Vahest olete isegi mõnest vähekasutatud riiete poest paar eriti südamelähedaseks muutunud pakkumist koju toonud.

Nii mõnedki meist hindavad võimalust sisustada paar vaba tundi rõivapoodides erinevaid huvitavaid kostüüme proovides. Teisi võivad rõivapoodide mitmekülgne valik ja seal viibivad teised külastajad aga väsitada. Seetõttu ostavadki paljud suure osa oma riietest käepäraselt veebist, kus pakkumine on tõesti sadu kordi suurem kui mistahes poes. Kas olete aga kunagi veebist ostnud kasutatud riideid? Kas teadsite, et neid üldse veebis müüaksegi?

Vajuta siia – meeste püksid internetis!

Hinnatud kauplus nüüd internetis

Kilomaxi kliendid on üle 15 aasta kasutanud võimalust osta ilusaid, vastupidavaid ja stiilseid riideid, hoides samas kokku. Kilomaxi hoolikalt valitud sortiment on võitnud kümnete tuhandete külastajate usalduse ja kiidusõnad nii Eestis kui ka Lätis.

Alates koroonakriisi teisest lainest pakub mugavat veebipõhist ostuvõimalust oma vähekantud rõivastele ka Kilomax. Netipoes rõõmustavad uusi omanikke meeldivad leiud, sajad kaubamärgid ning ootamatult lai valik mudeleid ja mõõtmeid.

Veebilehel on teil võimalus leida endale sobivad uued või vähekantud riided kodust väljumata. Tellimuse vormistamine toimub paari hetkega ning kaup saadetakse sobivasse Omniva pakiautomaati. Kui aga ostetud kaup mingil põhjusel teile ei sobi, võib tellimuse ka tagastada.

Meestele, naistele ja lastele

Vahete-vahel mõne uuema riietuseseme ostmine kingib tavaliselt piisavalt jõudu, et alustada järgmist päeva värskelt ja enesekindlalt. Kauplus on omaltpoolt teinud kõik, et nende pakutavad eksklusiivsed rõivad ja jalatsid oleksid ühtmoodi ilusad, trendikad ja kvaliteetsed nii naistele kui meestele.

Avades meesteriiete menüü, leiab valikust muuhulgas sajad ja tuhanded särgid, ülikonnad, sviitrid, teksad, mantlid, spordiriided, aluspesu, pidžaamad, jalatsid ja aksessuaarid. Naisteriiete seast leiab muuhulgas sajad kleidid, kardiganid, topid, teksad, seelikud, mantlid, bleiserid, capri püksid, spordiriided, aluspesu, rasedusriided, jalanõud ja aksessuaarid. Ühtlasi leiab hulga vajalikke rõivaid poistele, tüdrukutele ja beebidele.

Võite saada E-Kilomaxiga päris headeks sõpradeks, kui vajate kauakestvaid rõivaid või jalanõusid, olgu siis naistele, meestele või lastele. Lehte tasub külastada suhteliselt tihti, et leida kõige värskemaid sooduseid ja kõige uuemaid kaupu.

Andke vähekasutatud riietele uus võimalus, viies end kurssi värske selektsiooni riiete ning jalanõudega kodulehel www.e-kilomax.lv/et. Selleks, et stiilne välja näha, ei pea kulutama paljuaega ja raha!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *