Kellele ei meeldiks tuttavad, kes on suutnud enda igapäevatarbimise muuta võimalikult jätkusuutlikuks? Toredad leiud vähekantud rõivaste poodidest ja olemasolevate riiete ümberõmblemine on nende välimuse muutnud silmnähtavalt ainulaadseks. Küllap olete teiegi mõnest vähekasutatud riiete poest paar eriti südamelähedaseks muutunud üllatust koju toonud.

Paljude jaoks on mööda rõivapoode kolamine üks paremaid lõõgastusi. Ent vahest olete teinekord isegi näinud ka tüdinud abikaasasid, kes seal parema meelega ei oleks. Nemad eelistaksid oma riidekappi mugavalt täiendada netipoodides. Suur võib olla mõne inimese imestus, kuuldes, et veebist leiab ka väga kvaliteetseid uusi ja vähekasutatud riideid. Lisateavet leiate siit – (meeste püksid internetis) , ja alljärgnevas artiklis.

Vähekasutatud riideesemed netipoest

Uusi ja vähekasutatud riideid müüva Kilomaxi kliendid on üle viieteist aasta hinnanud võimalust osta ilusaid, vastupidavaid ja moekaid riideid, hoides samas kokku. Kaupluseketi hoolikalt välja nopitud kaubavalik on võitnud sadade tuhandete külastajate tunnustuse ja lojaalsuse .

Alates 2021. aasta algusest pakub mugavat veebipõhist ostlemiskogemust oma vähekasutatud rõivastele ka kauplus Kilomax. E-poes rõõmustavad kliente meeldivad leiud, lugematud kaubamärgid ning lai valik suuruseid.

Nõnda saab vähekasutatud riiete kaupluses riiete valimist kogeda ka see, kes sooviks oma riideostud joonde ajada näiteks päevasel ajal kontoris tööst puhates. Koduteel jääb üle vaid pakk automaadist üles korjata. Muidugi on alati oht, et veebist valitud mantel või särk ei ole päris see, mis pildilt näis, aga siis on võimalik kaup lihtsa vaevaga tagastada.

Riided kogu perele

Vahete-vahel mõne uuema riideeseme soetamine kingib inimesele sageli piisavalt jõudu, et alustada uut töö-või puhkepäeva värske pilguga ja end hästi tundes. Ettevõte on teinud kõik, et nende pakutavad riided ja jalanõud oleksid ühtmoodi ilusad, moekad ja kvaliteetsed nii naistele kui meestele.

Kasutajasõbralikus poes võivad meessoo esindajad tutvuda mitmekülgse valiku mantlite, pükste, lühikeste pükste, pintsakute, jakkide, kampsunite, spordirõivaste ja mitmete muude riideesemetega. Naistel on šoppamine ehk veelgi huvitavam, kuna nende valikus on ka seelikud, kardiganid, pluusid, sukkpüksid, pidžaamad, aksessuaarid, jalanõud ja muu. Ühtlasi leiab veebipoest riideid poistele, tüdrukutele ja väikelastele.

Kilomaxi veebipoest leiate endale kauakestvaid riideid ja jalatseid nii meestele, naistele kui ka lastele. Kõigest ühe hiireklõpsuga leiate kõik eripakkumised ja uued tooted, mis muudab koduse ostlemise veelgi nauditavamaks.

Andke vähekasutatud või hoopiski kasutamata riietele uus võimalus, viies end kurssi värske selektsiooni riiete ning jalanõudega kodulehel www.e-kilomax.lv/et. Selleks, et stiilne välja näha, ei pea kulutama palju!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *