Rõivaste korduvkasutusega puutuvad kokku kõik. Riideesemete kasutusajakestlik pikendamine ehk riiete laenamine, edasimüümine, annetamine ja taaskasutus on ka Eestis saamas järjest tavapärasemaks. SaadesLeides kauni riideeseme justnimelt second-hand-poest, võib rahulolu olla suuremgi kui uhiuue, aga kalli riideeseme soetamisel.

Mitmed meist naudivad võimalust sisustada mõni vaba hetk riidekauplustes erinevaid huvitavaid kostüüme proovides(rohkem teavet siin  – meeste püksid internetis). Mõnda teist võivad riidelettide mitmekülgne valik ja seal viibivad külastajad aga väsitada. Seetõttu tellivadki paljud suure osa oma riietest käepäraselt internetist, kus sortiment on tõepoolest sadu kordi suurem kui mistahes kaupluses. Ent kas olete kunagi netist ostnud teisele ringile minevaid riideid?

Armastatud pood nüüd internetis

Oma poodidega Tallinnas ja Pärnus tegutseva Kilomaxi poode on häid riideid armastavad külastajad väärtustanud juba aastaid. Lääne-Euroopast toodud hea kvaliteediga kaup pärineb otse riiete sorteerimispunktidest.

Alates koroonakriisi teisest lainest pakub meeldivat veebipõhist ostlemiskogemust oma täiesti uutele ja vähekantud riietele ka Kilomax. E-poes ootavad kliente unikaalsed esemed, lugematud kaubamärgid ning ootamatult lai valik mudeleid ja mõõtmeid.

Nõnda saab vähekasutatud riiete kaupluses šoppamist kogeda ka see, kes sooviks oma riideostud joonde ajada näiteks parasjagu kontoris netis surfates. Teel koju jääb üle vaid pakk automaadist ära tuua. Muidugi on alati ka oht, et veebist valitud riideese ei istu nii hästi kui tahaks, aga sel juhul on võimalik kaup lihtsa vaevaga tagasi saata.

Riided ja jalanõud meestele ja naistele

Uus naiste- ja meesteriiete e-pood on mõeldud neile, kes peavad oluliseks head väljanägemist ja suurepärast kvaliteeti – valikus on tuntud brändide erilised rõivad ja jalavarjud, mis muudavad nende omaniku kõigis situatsioonides enesekindlamaks.

Mugavas poes saavad mehed tutvuda mitmekülgse valiku jopede, teksade, lühikeste pükste, pintsakute, bleiserite, kampsunite, spordiriiete ja mitmete teiste riietega. Naistel on veelgi huvitavam, kuna nende valikus on ka seelikud, kardiganid, pluusid, sukkpüksid, pidžaamad, aksessuaarid, jalanõud ja muu. Samuti leiab veebipoest riideid poissidele, tüdrukutele ja väikelastele.

Kilomaxi veebipoest leiate endale kauakestvaid rõivaid ja jalatseid nii meestele, naistele kui ka lastele. Ainult ühe klikiga leiate kõik sooduspakkumised ja uued tooted, mis muudab koduse ostlemise veelgi mugavamaks.

Pidage meeles, et Kilomaxi puhul ei tähenda “vähekasutatud riided kindlasti seda, et rõivaste kvaliteet oleks kuidagi kannatada saanud. Enamik riideid on täiesti uued – selles võib oma silmaga veenduda aadressil www.e-kilomax.lv/et.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *